MIMIX DR הופך את ההתאוששות מאסון המבוססת על ענן לקלה ובמסגרת האפשרויות הכספיות עבור עסקים קטנים ובינוניים שמפעילים מערכות IBM i

אירביין, קליפורניה (Marketwired – 18 בספטמבר 2013) – Vision Solutions, Inc., ספקית מובילה של תוכנה ושירותי זמינות מידע, הודיעה היום ש-MIMIX DR נותן לספקי אירוח פתרון להתאוששות מאסון המבוסס על ענן שהוא מקיף אבל במסגרת האפשרויות הכספיות, להציע לעסקים קטנים ובינוניים שמפעילים יישומים קריטיים במערכות IBM i. הפתרון תומך במערכות IBM i מ-pGroups P05 עד P10 עם אחת עד ארבע (1 עד 4) ליבות.

MIMIX DR, שהוכרז לראשונה ב-7 במאי 2013, מאפשר לספקי אירוח להציע ללקוחות פתרון מלא להתאוששות מאסון שמגן על הנתונים בזמן אמת ללא צורך לרכוש או לנהל חומרה נוספת. כל הנתונים והיישומים משוכפלים ישירות לשרתים מנוהלים בענן, וזה משחרר עסקים קטנים ובינוניים עם ידע מוגבל בניהול IBM i מהנטל של ניהול פתרון ההתאוששות מאסון שלהם בעצמם, תוך הענקת הגנה מלאה בין גיבויי סרטים.  במקרה של כשל בשרת ה-IBM i של הלקוח, הפעילות העסקית יכולה להתחדש בשרת ההתאוששות מאסון המבוסס על ענן במהירות וביעילות, והלקוח מקבל תמיכה שבדרך כלל נראתה רק ברמה של ארגונים. כשמשיגים שרת פרודקשן חדש, או כשהשרת הישן מתוקן, אפשר לשחזר אותו באופן מלא באמצעות MIMIX DR.

MIMIX DR מנצל את הטכנולוגיה שנבנתה לאורך המורשת של יותר מעשרים שנה שיצר MIMIX Availability של Vision Solutions, מוצר שהוא שם נרדף לזמינות גבוהה שמתאים את גודלו מעסקים קטנים לארגונים גדולים. MIMIX DR מציע הגנת התאוששות מאסון מקיפה וקלה לשימוש במחיר שמתאים לתקציבים של עסקים קטנים ובינוניים. בין התכונות:

  • ממשק משתמש פשוט מבוסס דפדפן
  • הגנה מקיפה על נתונים ויישומים עד לנקודת הכשל באמצעות שכפול רציף בזמן אמת אל הענן
  • ביקורת חסינה על הנתונים המשוכפלים כדי להבטיח התאוששות מלאה של הנתונים והיישומים
  • אפשרות לעבור בזמן כשל לעותק משוכפל מלא שממתין ללא תהליך שחזור ארוך
  • שחזור מלא ומהיר של כל הנתונים והיישומים מהענן בחזרה אל שרת הפרודקשן ברגע שהבעיות נפתרו

“כמו MIMIX Availability, קל להתקין ולהשתמש ב-MIMIX DR”, אמר פיט מסיילו, הנשיא של iTech Solutions, שותפה אסטרטגית של Vision Solutions. “אין השקעה מראש של הון, וההשקעה של הלקוח בהתקנה מינימלית. MIMIX DR נותן לנו את היכולת להציע פתרון מלא להתאוששות מאסון במחיר שאפילו הלקוחות הכי הקטנים שלנו יכולים להרשות לעצמם, כך שהם יכולים להפעיל את העסק שלהם ולדעת שהנתונים שלהם מוגנים. זה הכל עניין של ראש שקט”.

בעבר, עסקים קטנים ובינוניים רבים הימרו שגיבויי סרטים יומיים יספיקו לעסק שלהם משום שפתרון אמיתי להתאוששות מאסון היה מעבר לתקציב או ליכולות הטכניות שלהם. הם מבינים יותר ויותר שאופי העסקים השתנה, והם צריכים להסתגל לכך.

“חנויות קטנות מאוד שיש בהן כיום מידה רבה של מיחשוב דורשות עכשיו את אותה רמה של התאוששות מאסון כמו ארגונים עסקיים גדולים”, אמר הרולד רייפורד, מנהל המכירות של פתרונות ב-ServIT, עוד שותפה אסטרטגית של Vision Solutions. “בשוק של היום לחברה הכי קטנה יכול להיות טווח הגעה גלובלי, ולא רוצים שם את החשיפה לאובדן הזמנות או את חוסר היכולת לספק בקשה של לקוח כי הם יודעים כמה זה קל למצוא מתחרה באינטרנט. MIMIX DR מאפשר לנו לספק ללקוחותינו הגנה על נתונים ברמה של ארגון בלי דאגות לגבי קניית ציוד, עדכון תוכנה או ניהול רישיונות. זה הפתרון האידיאלי לעסקים הקטנים והבינוניים כיום”.

אודות Vision Solutions (visionsolutions.com)

Vision Solutions® היא ספקית חשובה של פתרונות הגנה והתאוששות באמצעות ענן, זמינות גבוהה, התאוששות מאסונות, העברה ושיתוף נתונים חוצה פלטפורמות למערכות IBM Power, Windows, Linux, AIX ומחשוב ענן. הפתרונות MIMIX®, iTERA(tm) ו-Double-Take® שלנו  מקלים על ארגונים לאמץ אסטרטגיות התאוששות מאסון מבוססות ענן, לבצע העברות עם זמן השבתה קרוב לאפס וללא סיכון, לשתף נתונים בזמן אמת בפלטפורמות שונות ולהעביר, להגן ולשחזר נתונים, יישומים ומערכות הפעלה מכל סוג בכל שילוב של שרתים פיזיים, וירטואליים או ענן. והמוצרים שלנו לא רק מבטלים זמן השבתה, הם גם ממשיכים להתפתח לצד הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק.

 ליצירת קשר:
Vision Solutions
312-673-6053
Joy.DiNaro@TechImage.com

Related Posts